Перинатальный масаж для вагітних 1,5 години

  • Перинатальный масаж для вагітних 1,5 години
  • Вартість: 860 грн
  • Для кого: Для неї, для вагітних
  • Зона догляду: тіло
  • Тривалість: 1.5 гоини
Оформити сертифікат
на дану послугу
Записатися онлайн

Жінки під час вагітності досить часто страждають не тільки від болю, набряків і напруження м'язів, а й від психологічних навантажень (безсоння, тривожності, гормональних змін), з якими тіла не завжди вдається справлятися.

Вагітність викликає зміщення центру ваги, що може привести до розвитку лордозу (кривизна нижній частині спини і плечей), а округлення викликає напругу м'язів і болю в попереку.

Перинатальний масаж дозволяє м'язам розслабитися, покращує кровообіг, знімає болі і дає можливість вагітній жінці відчувати себе добре. Даний метод допомагає також позбутися від депресії, дратівливості і безсоння, усуваються застої крові, що дозволяє зменшити біль в попереку і м'язах шиї.

Для підвищення ефективності під час масажу можуть застосовуватися ефірні та натуральні масла. Ці процедури дозволяють підвищити еластичність і пружність шкіри, а клітини починають активно отримують кисень і, відповідно, виводити продукти розпаду, що істотно знижує ризик появи варикозного розширення вен.

Особливості перинатального масажу

Існує цілий ряд особливостей масажу для вагітних, що й відрізняє його від традиційних процедур.

По-перше, всі рухи і прийоми проводяться з особливою обережністю і застосовуються виключно м'які техніки. Перинатальний масаж спрямований на розслаблення тіла, тому переважають тут саме легкі розтирання і погладжування.

Всі рухи виконуються повністю розслабленими руками без натискань або застосування зайвих зусиль. Прийом розминання в цьому виді масажу повністю виключений, а вібрації викликаються легкими рухами кінчиків пальців.

По-друге, для зменшення тиску, створюваного животом, клієнтка приймає положення на боці.

Після 35-го тижня рекомендується приділяти особливу увагу масажу сідниць.

Перинатальний масаж дозволяє майбутнім мамам зняти надмірне навантаження з суглобів і спини, зменшити набряклість, дає можливість зберегти гарну поставу, допомагає розслабитися і підготувати кісткову і м'язову системи до пологів.

Ця методика сприяє розслабленню, зняттю психоемоційного напруження, а також стабілізації рівня гормонів.

ВАЖЛИВО! 90-хвилинний масаж включає в себе 80 хвилин практичного обслуговування і 10хв для консультації і переодягання. У разі несвоєчасного приходу, тривалість масажу скорочується на час вашого запізнення.

 

Рекомендуемо