Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія обличчя

Мікрострумова терапія обличчя

Показання до процедури мікроструми Київ: корекція овалу обличчя, підтяжка; мімічні зморшки; ..

550 грн


Мікрострумова терапія

Лікування мікрострумами є спосіб терапії, при проведенні якої використовується електричний струм низької і сверхмалой частоти. Метод відноситься до категорії фізіологічних, електрострум впливає на організм на клітинному рівні. Під впливом мікрострумів відбувається активізація роботи органічних біострумів, за рахунок чого досягається ефект омолодження.

Особливості

Терапія відрізняється безболезненностью, неінвазивністю, пролонгованою дією. Після її проведення не потрібно відновлення. Дія процедури направлена на активізацію обмінних процесів в клітинах, тканинах, судинах. Омолодження мікрострумами може проводитися в будь-якому віці. Активізація лімфовідтоку забезпечує виведення шлаків і токсинів, в результаті чого шкіра світлішає. Приплив крові сприяє виробленню колагену і еластину. Це призводить до розгладження зморшок, підвищення тонусу м'язів, корекції овалу.

Ефект від процедури

Мікрострумова терапія сприяє швидкому відновленню тонусу слабких, пошкоджених м'язів. Стимуляція забезпечує відновлення колагену, надає стимулюючу дію на м'язи обличчя, кровообіг, лімфатичну систему.