Про нас

Багато хто знає не з чуток, що сьогодні знайти хорошого фахівця по догляду за тілом майже так само складно, як хорошого чоловіка. Мені, з моїм перфекционізмом, це завдання здавалося практично недосяжним. Адже, я вважаю, якщо щось робити, то тільки на відмінно.

Назва нашого салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, ми не тільки удосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Ми намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.

Сьогодні ми працюємо разом: косметологи - майстри своєї справи, фахівці з медичною освітою і справжні професіонали. Вони не зупиняється на досягнутому, йдуть в ногу з часом, завжди прагнуть чогось більшого, хочуть більше дізнатися і навчитися, щоб максимально виправдати вимоги клієнтів, подарувати їм красу і здоров'я. І, треба сказати, їм це чудово вдається.

Майстри масажу і естетики тіла - фахівці з багаторічним досвідом і, звичайно ж, з медичною освітою. Відбір на роботу в Студію молодості проводить диретор особисто, спілкується з кожним потенційним співробітником, щоб зрозуміти наскільки людина любить те, чим займається. Вважаю, що тільки в цьому випадку можливі повноцінна робота і дбайливе ставлення до клієнтів з боку майстрів.

Майстри манікюру і педикюру - фахівці, які отримали достатньо досвіду за свою професійну діяльність. Вони мають велику кількість теоретичних знань і не маленький практичний досвід. Кожен клієнт для них - це нова, індивідуальна історія роботи і історія краси.

І, звичайно ж, адміністратори - це Ваші персональні консультанти у величезному світі краси. Вони завжди підберуть Вам оптимальний час для відвідування, проконсультують, порадять і напоять смачним чаєм.

Для будь-кого з нас турбота про клієнта є на першому місці. До кожного ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, підібрати свою програму. Побувавши в нашому салоні, ви знайдете справжню гармонію душі і тіла, яка не покине вас ще довгий час!

«Студія молодості» - ваш індивідуальний секрет краси!

З повагою, співзасновниця Студії молодості

Петренко Дарія