Манікюр

Манікюр класичний для Дам

Манікюр класичний для Дам

Обрізний класичний манікюр - один з найбільш популрних і поширених видів манікюрного мистецтва в наш..

230 грн

Манікюр апаратний для Дам

Манікюр апаратний для Дам

Апаратний манікюр - актуальна техніка для клієнтів, які не бажають щоб їх нігті замочували у ванні. ..

260 грн

Японський манікюр для Дам

Японський манікюр для Дам

Японський манікюр - актуальна техніка для клієнтів з проблемними нігтями (з ушкодженнями, розшаруван..

405 грн

СПА манікюр для жінок

СПА манікюр для жінок

СПА-манікюр (без покриття) для жінок: Протокол: - манікюр класичний - пілінг рук - маска..

735 грн

Манікюр класичний для Панів

Манікюр класичний для Панів

Обрізний класичний манікюр - один з найбільш популрних і поширених видів манікюрного мистецтва в наш..

260 грн

Манікюр апаратный для Панів

Манікюр апаратный для Панів

Апаратний манікюр - актуальна техніка для клієнтів, які не бажають щоб їх нігті замочували у ванні. ..

300 грн

Полірування нігтів
Підпил нігтів
Дитячий манікюр

Манікюр

Манікюр є гігієнічним заходом, за допомогою якого поліпшується зовнішній вигляд нігтів і рук. Сеанс манікюру полегшує нормалізацію циркуляції крові, нігті отримують додатковий кисень. Все це в комплексі сприяє створенню необхідних умов для здоров'я нігтів. При цьому, манікюр є дуже приємним способом проведення часу, який дозволяє відпочити і отримати релакс.

Апаратний манікюр на Печерську
Апаратний манікюр відноситься до актуальних технік для клієнтів, у яких проблемні нігті - є які-небудь ушкодження, розшарування або ребристість. Також, така техніка буде актуальною тим, хто страждає від вологої нігтьової пластини.

Технологія апаратного манікюру досить специфічна: перед початком процедури видаляється лак за допомогою рідини без ацетону. Головною умовою даного різновиду європейського манікюру є виключно суха шкіра рук. Для спилювання кутикули застосовують спеціальний апарат зі змінними алмазними насадками у вигляді невеликої кульки.

Щоб уникнути негативних наслідків під час процедури манікюр виконується виключно професіоналами. Таким чином, ризик пошкодження нігтьової пластини за рахунок неправильного поводження з насадками зводиться до мінімуму. Салон манікюру необхідно відвідувати раз на два тижні і за рахунок цього руки завжди будуть сяяти доглянутістю.

Манікюр на Печерську Київ
Майстри студії запрошують вас записатися на манікюр в центрі Києва. Досвідчені фахівці додадуть нігтям потрібну форму, видалять задирки і кутикулу. Поверхня нігтів отримає здоровий блиск за рахунок використання полірувальника. Більш того, ви зможете насолодитися легким масажем з використанням поживних масел для кутикули і шкіри рук.

У нашому салоні є можливість насолодитися декількома різновидами манікюру, крім апаратного, в залежності від стану рук і побажань клієнтів.

  1. Європейський манікюр передбачає використання виключно пилки з лазерним напиленням, полірувального бафа, палички та засобів для догляду за кутикулою і шкірою рук. При такому манікюрі не застосовуються металеві прилади і не обрізається кутикула.
  2. Японський манікюр представляє ефективну послідовну систему по догляду за натуральними нігтями. Її метою є надати нігтям живлення, а також зміцнити їх і стимулювати зростання. Особливо це буде актуально при наявності відслонень і тріщин нігтьової пластини. За допомогою такого манікюру можна буде інтенсивно відновити натуральні нігті після зняття штучних.

Салони манікюру в центрі Києва

Майстри салону манікюру використовують препарати на основі розчинених керамідів. За рахунок натуральних компонентів цих речовин можна домогтися ефективного м'якого пілінгу, омолодження і зволоження шкіри рук.

Манікюр це не тільки корисна, але і приємна процедура. Різні запашні добавки перетворюють звичайний сеанс манікюру в справжню СПА процедуру. У свою чергу, це позитивно впливає на загальне самопочуття людини. Таким чином, можна не тільки зняти напругу і втому, а й підняти настрій.

Наші майстри можуть виконати манікюр як з використанням ріжучих інструментів, так і без них. У другому випадку використовують спеціальні розм'якшуючі препарати, які сприяють видаленню не тільки грубої шкіри навколо нігтів, але, в тому числі і видаляють мозолі. Як тільки ви переступите поріг салону манікюру в центрі Києва, ми гарантуємо, що вам сподобається остаточний результат.