Візаж – мистецтво створення неземної краси

Візаж – мистецтво створення неземної краси

Макіяж обов'язково має відповідати внутрішньому «Я» жінки, її настрою. Лише тоді зовнішній вигляд і душевний стан жінки будуть перебувати в гармонії, і лише тоді вона не тільки чудово виглядатиме, а й чудово почуватиметься!

Макіяж – це маленьке жіноче таїнство. Ледве помітні рум'яна, легкі штрихи тіней, крапелька блиску для губ – все це робить дівчину по-справжньому привабливою та жіночною.

Візаж - свого роду «таїнство» створення єдиного привабливого образу за допомогою декоративної косметики. Це справжнє мистецтво, завдяки якому жінка може створити будь-який, несподіваний образ. Уроки макіяжу з професійним візажистом допоможуть навчитися цій майстерності будь-якій дівчині!

У наші дні спостерігається маса бажаючих стати професійними візажистами, оскільки робота на фотосесіях моделей, а також на бекстейджах різних показів є престижною та дуже захоплюючою.

Так, візажистам випадає честь працювати з популярними «селебрітіс», телеведучими, акторами та іншими відомими людьми. З чого слід розпочати, щоб досягти таких висот? Про це нам розповість професійний візажист Дарія Колодій.

Навчання мистецтву макіяжу:

Часто задається питанням новачків, які мріють опанувати мистецтво візаж, звучить так: «А чи має бути хорошим художником людина, яка в майбутньому хоче себе позиціонувати як професійний візажист?».

«Уроки макіяжу доведуть на практиці будь-якому стажеру у цій справі, що малювання на обличчі та на папері – це дві абсолютно різні речі. Зрозуміло, художні навички дадуть вам певну перевагу, але це не означає, що ви одразу станете віртуозом у цій сфері», – наголошує Дар'я Колодій.

Далі експерт зазначає: «Уроки макіяжу з професійним візажистом дадуть вам зрозуміти, що обличчя є унікальною «робочою поверхнею» зі своїми різноманітними нерівностями, якоюсь асиметрією. На обличчі відбивається індивідуальність людини: її характер, переживання, емоції… І справжній фахівець має враховувати усі ці нюанси у виконанні макіяжу».

Дуже часто люди, які здобули художню освіту, починають «загратися» у процесі роботи, тобто фантазують та експериментують настільки, що далеко не кожен середньостатистичний клієнт може оцінити такий «креативний підхід» до цієї справи.

Втім, якщо майстер візаж використовує подібні техніки для сценічного, а також креативного модельного макіяжу, досконало передаючи задум дизайнера або фотографа, то це, безумовно, справжній професійний візажист.

Уроки макіяжу, таким чином, допоможуть стати чудовим фахівцем людині, яка зовсім не має жодних художніх навичок. Найважливіше у цій роботі – мати добрий смак і вміти знаходити до кожного клієнта індивідуальний підхід.

Відвідавши уроки макіяжу, ви опануєте:

  • навичками поєднання колірних відтінків (правильною колористикою);
  • методами візуального коригування особи;
  • світлометрією;
  • повною інформацією про різні групи косметичних засобів (їх призначення, класифікацію, способи застосування);
  • сформуєте повне уявлення про анатомію та фізіологію шкіри обличчя.

!!! Тільки після візуальної оцінки всіх плюсів і мінусів обличчя людини візажист зможе виконати справді бездоганний макіяж.

Уроки макіяжу з професійним візажистом дадуть вам цілісну комплексну систему знань про шкірні покриви та ідеальні пропорції обличчя. Ви навчитеся вміло маніпулювати косметичними засобами (тональним кремом, пудрою, рум'янами, тінями тощо), тим самим «створювати обличчя» максимально наближене до ідеалу.

На уроках макіяжу ви отримаєте повну інформацію про сучасні та найпопулярніші серед досвідчених візажистів марки косметики. Також спільно з експертом ви складете професійний комплект косметики, яким зможете користуватись у своїй подальшій роботі.

Ексклюзивні поради від експерта з класичного макіяжу.

Дарія Колодій: «Далеко не кожна з представниць прекрасної стати використовує класичну та абсолютно безпрограшну схему у своєму макіяжі. Тому відкрию вам деякі прості секрети виконання класичного візажу у Києві:

Найтемніша пляма накладається біля зовнішнього куточка ока. Потім вибираємо колір трохи світліший і наносимо його на рухому повіку і складку за століттям.
Найсвітліша пляма накладається під брову. Закінчивши роботу з тінями, беремо в руки олівець і проводимо темну лінію по краю верхньої повіки безпосередньо біля вій.
На завершальному етапі наносимо щіточкою туш на вії. Вони підкручуватимуться самі собою, тобто в міру підфарбовування. Не забудьте розчесати вії щіточкою. Причому, в жодному разі не застосовуйте для цієї мети шпильку чи голку!