Омолодження нанопілінгом

Омолодження нанопілінгом

Технологія

Шкірні покриви з дефектами чи ушкодженнями змащуються спеціальним гелем. Після обробки цим засобом наноситься на шкіру неодимовий лазер. Його промені здатні впливати на клітини зсередини, а вуглець у частках, які були в гелі, починають свою активність. Подібне втручання призводить до того, що відмерлі клітини, які знаходяться на шкірі і роблять її сірою, відходять від епідерміального шару.

Перший етап лише зовні робить шкіру привабливішою. Шари, що знаходяться під епідермісом, потребують більшого часу та зусиль. Косметологія ґрунтується на роботі з дермою, оскільки саме вона впливає на колаген, еластин та гіалуронову кислоту. Нормальна їх вироблення дозволяє шкірі бути пружнішою і перешкоджати прояву зморшок. Додатково стимулюється активація виробітку, дерма прогрівається для цього за допомогою лазерного фототермолізу.

Це одна з найбільш лояльних процедур, які пропонує Студія молодості не приносять болючі відчуття. Існує кілька різновидів пілінгу, вони призводять до різних механічних впливів на людську шкіру та організм, тому дискомфорт можливий. Розробки та досягнення вчених домоглися того, що метод омолодження та покращення стану шкіри проводиться без болю. На шкірних покривах відчувається лише тепловий промінь. Саме тому карбоновий нанопілінг обирають більшість пацієнтів косметичних клінік.

Переваги процедури

Ця процедура досить універсальна. Багато процедур, які пропонують салони краси, здатні впливати лише на один осередок поразки та проблему, у той час, як вони йдуть у сукупності. Наприклад, жирна шкіра обличчя або розширені пори відносять до поверхневих проблем, а сірий відтінок, зморшки вимагають більш глибокого застосування.

Таким чином, можна виділити кілька переваг, до яких належать:

  • Відсутність неприємних відчуттів, комфорт.
  • Немає як наслідків запалення.
  • Наногель очищає шкіру від шкідливих токсинів.
  • Розширені пори звужуються, а жирове виділення зменшується.
  • Фототермоліз має омолоджуючу дію.

Нанопілінг: показання та протипоказання

Перед нанопілінгом косметолог оглядає шкіру на наявність герпесу, висипу, пошкоджень. Також пацієнт проходить тест на чутливість до гелю. Перевіряють на ліктьовому згині протягом 15 хвилин. За відсутності алергії нічого не відбувається зі шкірою, а якщо на ліктьовому згині спостерігається опік чи міхур, то пілінг робити протипоказано, необхідно звернутися до дерматолога.

Рекомендована до проведення процедура, якщо спостерігаються такі епідерміальні ускладнення:

  • Комедони, акне, вугри, чорні цятки.
  • Фотостаріння та старіння віком до 30 років.
  • Розширені пори та жирна шкіра обличчя.
  • Пігментні плями набуті.
  • Шкірні покриви нерівні або змінили колір.

Протипоказання такі:

  • Онкологічні захворювання, злоякісні нарости.
  • Період лактації, вагітність.
  • Алергічні реакції та захворювання типу демодекс.
  • Рубці та шрами.

Проведення косметичного сеансу

Перед проведенням процедури слід очистити шкіру та вилікувати від хронічних захворювань, якщо вони є. Перед нанесенням гелю визначається чутливість шкіри та гіпоалергенність. Наногель також наноситься на знежирену шкіру. Далі йдуть маніпуляції із лазером.

Після першого сеансу нанопілінгу видно такі результати:

  • Шкіра змінює свій склад, стає менш жирною, не видно.
  • РН-баланс шкіри покращується та приходить у нормальний стан.
  • Усунення дефектів шкіри.
  • Вирівнювання шкіри.
  • Пігментація пропадає.
  • Обмінні речовини відновлюються та нормалізуються.

Проводяться косметичні заходи протягом 40 хвилин. Обмежень вікових чи сезонних у разі немає.

Процедури, з якими найчастіше поєднується

Фракційний термоліз - процедура, що передбачає «точкове» проникнення в тканини шкіри, при якому знищуються невеликі ділянки застарілих і відмерлих колагенових і еластинових волокон. Прохідні маніпуляції нормалізують колагеновий та еластиновий синтез, посилюючи регенерацію шкіри. Нанопілінг може підвищити ефективність фракційного термолізу і зберігає результативність від його проведення довше, ніж початкова процедура.

Радіочастотний ліфтинг – омолоджуюча методика, основою якої є прогрівання шкіри на певну температуру. В результаті цього активується колагеновий та еластиновий синтез. Карбоновий нанопілінг після кількох процедур дає більшу ефективність.

Лазерна біоревіталізація – в результаті цих косметичних маніпуляцій вводиться гіалуронова кислота через лазерофорез. Це омолоджуючий ефект, у поєднанні з карбоновим пілінгом лазерна біоревіталізація дає затягнутий результат.

Відновлення після оздоровлення шкіри

Ця процедура немає чіткого періоду відновлення, оскільки побічних ефектів в неї немає, крім невеликого почервоніння. Почервоніння також проходить за кілька днів, на відміну від інших видів пілінгу, за яких реабілітація займає близько тижня. Можливе відлущування шкіри, тому що остаточно йде зайва жирність. Щоб регенерація проходила швидше, рекомендується змащувати м'який шкіру зволожуючим кремом.

Лазерне омолодження за допомогою карбонового пілінгу - та процедура, після якої дозволяється нанесення декоративної косметики в невеликій кількості. Прямий вплив ультрафіолету може спровокувати пігментацію або алергічну реакцію. Також не рекомендуються перша година перепади температури.

Доглядати шкіру після карбонового пілінгу слід правильно:

Протягом 24 годин після процедури відмовитися від контактів із водою, гелями для вмивання, паровими ваннами;
Уникати перші два дні засоби, у складі яких є спирт, гліколева кислота або ретинол;
Декілька тижнів не рекомендується засмагати, знаходиться під прямими променями сонця довгий час;
Перші кілька днів перед будь-яким виходом на відкритий простір рекомендується нанести крем із SPF 30 і більше.

Ускладнення

При запущених ситуаціях можливе проведення до 5 сеансів. Більший вплив лише з дозволу дерматолога. Карбоновий пілінг не впливає негативно на шкіру, це безпечна процедура, яка допомагає вберегти шкіру від своєчасного старіння та нерівностей. Ефект видно вже після двох процедур.

Автор: спеціаліст класичної та апаратної косметології Студії молодості Чернявська Олександра