Як подолати глибокі зморшки?

Як подолати глибокі зморшки?

Існує два підходи у боротьбі з глибокими зморшками: методи швидкого досягнення ефекту та системний підхід.

Швидкий ефект

Найвідомішими процедурами, відомими в косметології, які за короткий термін дають можливість досягти максимального ефекту, є:

  1. пластична операція;
  2. ін'єкції ботоксу;
  3. контурна пластика.

Оскільки пластична операція практично завжди – великий стрес для організму, тому робити більше 2 – 3 операцій протягом життя не рекомендується. Суть ін'єкцій ботоксу в косметології полягає у блокуванні препаратом м'язів, що в результаті викликає їх атрофування через непотрібність.

Найбезпечнішим методом у косметології вважається контурна пластика, під час процедур якої відбувається заповнення зморшок. У цьому методі в косметології використовується гель гіалуронової кислоти, що заповнює як поздовжні, так і поперечні зморшки.

Завдяки цій процедурі відбувається вирівнювання овалу обличчя, забираються обвисання та носогубні складки. Сучасні гелі, які використовуються в косметології, хорошої якості абсолютно нешкідливі для шкіри і, до того ж, досить ефективні.

Системний підхід

Тим, хто шукає в косметології шляхи омолодження через активацію ресурсів власного організму, і кого не лякає витрачений час, до вподоби буде саме метод системного підходу.

У системному підході простежується чітка послідовність кроків на шляху до омолодження:

  1. серединні пілінги;
  2. харчування шкіри (масажі або термоліфтинг);
  3. ін'єкції гіалуронової кислоти.

На першому етапі в косметології рекомендується відвідати кілька сеансів серединних пілінгів, необхідних для шліфування та вирівнювання шкіри. На цьому етапі вже зникають дрібні зморшки, а глибокі зменшуються.

На наступному етапі в косметології відбувається харчування шкіри, яке здійснюється масажем із застосуванням ампул глибокого зволоження або сироваток. Головна мета цієї процедури – максимально можливе харчування шкіри. Залежно від стану шкіри та віку клієнта, знадобиться курс масажу з десяти процедур та приблизно три пілінги.

Якщо клієнт довіряє більше апаратів, після пілінгів замість ручного масажу можна пройти курс термоліфтингу. Ця процедура стимулює вироблення колагену, що, своєю чергою, викликає ущільнення шкіри та сприяє зменшенню глибоких зморшок, а дрібні – зникають зовсім. Щоб посилити ефект на цьому етапі, можна поєднати термоліфтинг та ручний масаж в одному курсі.

На завершальному етапі в косметології застосовуються ін'єкції гіалуронової кислоти, що заповнюють зморшки, яких залишається не так вже й багато після пройдених попередніх етапів. Варто відзначити, що без регулярного належного догляду, що підтримує зони декольте і шиї, позитивний ефект швидко зникне.

Системний підхід у косметології не передбачає серединний пілінг у зоні декольте та шиї, оскільки там відсутня підшкірна жирова клітковина, та й шкіра тонша. У цих зонах проводиться термоліфтинг та масаж (масаж цих зон передбачений програмою будь-якого професійного масажу).

Як термоліфтинг, так і масаж дуже добре розгладжують шкіру, зокрема це стосується зони між грудьми (багато хто любить спати на боці, що і стає причиною появи складок). Великі заломи, які неможливо усунути за допомогою процедур, зникають під час використання ін'єкцій гелю.

Неважливо, до якого з методів ви вирішите звернутися у «боротьбі» зі зморшками, пам'ятайте, що необхідно підтримувати досягнутий результат! Адже, як показує практика, у косметології, без належного догляду, будь-який позитивний ефект швидко зникає, і всі процедури доведеться повторити знову.