Домашній догляд за тілом

Дезодорант-спрей для тіла 100 мл

Дезодорант-спрей для тіла 100 мл

Дія: Захищає від запаху поту. Не містить алюміній. Використання: Наносити по мірі необх..

220 грн

Крем для ніг 50 мл

Крем для ніг 50 мл

Дія: Живить, загоює, усуває мікротріщини та пошкодження шкіри, пом'якшує та робить шкіру ніжною..

240 грн

Крем для рук Плюс з 5% сечовини і керамідами

Крем для рук Плюс з 5% сечовини і керамідами

Ідеальний засіб для сухої, чутливої ​​і лущиться шкіри рук. Регулярне застосування крему зробить шкі..

395 грн


Чи доглядаєте ви за своїм тілом вдома? Досвідчений майстер масажу та естетики тіла завжди дбає про те, щоб домашній догляд клієнта доповнював салонні процедури, бо це буде давати більший ефект і робити шкіру більш здоровою, а фігуру близькою до ідеалу.

Рекомендації по домашньому догляду від майстра естетики тіла Студії молодості:

Основний догляд за тілом включає в себе зволоження, живлення, очищення та корекцію фігури.

Основний догляд включає в себе:

1. Стимуляція кровообігу - контрастний душ. Це здавна корисна процедура, яка стимулює кровоносні судини.

2. Очищення. Звичайне мило видаляє захисний бар'єр з шкіри, сушить і зневоднює. Використовуючи якісний гель Ви зміцнюєте шкірний біологічний бар'єр і попереджуєте зневоднення шкіри. Пам'ятайте, не економте на гелі для душу, оскільки не дорогі засоби містять речовини, які сушать шкіру і порушують її захисний бар'єр. Навіть якщо Ви використовуєте якісний гель для душу, не варто зловживати ним та ваикористовувати більше, ніж один раз на один-два дні, цого буде достатньо для того, щоб Ваша шкіра залишалася чистою і здоровою.

3. Щотижневий скраб. Очищення шкіри (ексфоліація) можна проводити як у салоні краси, так і в домашніх умовах. Однак, слід зазначити, що професійний пілінг, який використовують в салоні, набагато ретельніше очистить шкіру, а майстер, який його проводить делікатно обробить всі ділянки. У домашніх умовах варто застосовувати гоммаж, оскільки пілінг, що має високу образівність, може викликати не завжди очікувану реакцію, починаючи від почервоніння і закінчуючи алергічними реакціями. Пам'ятайте, не варто робити пілінг відразу перед або після депіляції!

4. Зволоження і живлення шкіри. Лосьйон, молочко або йогурт для тіла втирати слід круговими рухами, особливо ретельно на ліктях і колінах, де шкіра найбільш суха. Масло для тіла - утримує і поповнює вологу в шкірних клітинах. Масло буває сухим і рідким. Перше, не залишає на одязі слідів, тобто йому більше надають перевагу.

5. Догляд за бюстом включає використання масок і кремів. Перше переважно залишити у для майстра в салоні, оскільки він знає як і на який час їх краще наносити, а ось крем для пружності грудей повинен бути в арсеналі кожної жінки, адже красу грудей набагато легше і дешевше зберегти, ніж потім повертати. Також пам'ятайте, що холодна вода є найкращим косметичним засобом в домашніх умовах. Вона покращує кровопостачання, робить кровоносні судини і волокна тканин на бюсті еластичними і пружними. Не забувайте, що при швидкій втраті ваги, худнуть і груди, тому перед будь-якими дієтами слід проходити професійну консультацію у фахівця, використовувати профілактичні засоби і не забувати про масаж грудей і зони декольте.

6. Антицелюлітні засоби включають в себе креми, маски, гелі і лосьйони. Більшість з цих засобів можуть застосовуватися для щоденного догляду за шкірою, що помітно підвищить антицелюлітний ефект. Боротьба з целюлітом неможлива без антицелюлітного масажу, для цього існують свої засоби: термогель, гаряче масло, маски. Наносити крему слід 2 рази на день (вранці і ввечері) на проблемні зони. Під час нанесення крема необхідно робити легкий масаж 2-3 хвилини. Це поліпшить ефект і дозволить засобу швидше вбратися. Використання масок слід залишити для майстра, він ефективно пропише для Вас програму, яка дозволить позбутися целюліту, набряклості та підтягне шкіру.

7. Щоденні фізичні вправи допоможуть Вам зберігати силует і тонус м'язів. Це може бути гімнастика в домашніх умовах, відвідування фітнес-студії або йоги. Головне це зберігати фізичну активність не менше трьох разів на тиждень.

8. Масаж. Незамінна деталь комплексного догляду за шкірою. Для того, щоб шкіра залишалася в тонусі, а м'язові блоки Вас не турбували не забувайте про масаж. Курсові масажі, що складаються з 10 сеансів бажано проходити кожен 6 місяців: восени і навесні. Крім того, важливо робити підтримуючі процедури, щоб ефект від масажів зберігся якомога довше.

9. Боротьба з розтяжками. Для багатьох клієнтів це величезна проблема. Насправді розтяжки легше запобігти ніж їх усувати. У домашніх умовах можна застосовувати сироватки і крему проти розтяжок, проте потрібно пам'ятати, що діючі засоби досить дорого коштують і їх об'єм, найчастіше, дуже невеликий. Ці засіби допомагають епідермісу відновлюватися і ставати більш еластичним. Однак, в даному випадку, домашній догляд необхідно доповнювати салонними процедурами масок і бандажів з нанесенням спеціальної сироватки проти розтяжок.

І найголовніше - це пам'ятати, що догляд передбачає не тільки маски і креми, а й підживлення організму, тобто прийом вітамінів і мікроелементів. І не важливо як Ви будете їх застосовувати - у вигляді полівітамінів або свіжих фруктів і овочів. Підтримка належного балансу поживних і мінеральних речовин в організмі дозволяє зберегти свіжий вигляд шкіри на дуже довгий термін.