Технології омолодження «Термоліфтинг»: монополярні (Therma-cool) та біполярні (Therma-skin) апарати

Технології омолодження «Термоліфтинг»: монополярні (Therma-cool) та біполярні (Therma-skin) апарати

Пропонуємо до вашої уваги метод неінвазивного омолодження м'яких тканин тіла, обличчя зокрема. За рахунок впливу електромагнітних хвиль заданої частоти, що глибоко проникають у шкіру, досягається ефект омолодження. При цьому відзначається нагрівання структур та тканин шкіри. Волокна колагену та еластину, які входять до структури дерми, нагріваються більшою мірою. Коли температура досягає критичної позначки, спостерігається денатурація білка, ремодуляція колагену (скорочення волокон), візуально це виявляється у легкій підтяжці та ущільненні шкіри, розгладжуванні зморшок. «Струс» старого колагену активізує процеси синтезу молодого, нового колагену, який поступово замінює старий. Про остаточний ефект від процедур термоліфтингу можна судити не раніше, ніж за півроку, оскільки період оновлення колагену становить від двох до шести місяців.

Монополярні (Термакул Therma-cool)

Суть цієї процедури у тому, що тканини нагріваються до 50 – 60 градусів, у своїй системи вимагають охолодження. До зони для обробки прикладається робочий електрод, пасивний – розміщується на тілі. Струм при замиканні електричного кола проходить на неконтрольовану глибину у внутрішні тканини організму.

Внутрішній опік підшкірно-жирової клітковини та шкіри призводить до фіброзу та склеротизації, які створюють імітацію «ущільнення» шкірного покриву. Істотними мінусами виступають болючість процедури, можливі ускладнення як з боку шкіри, так і внутрішніх органів - місць, віддалених від місця процедури. Найчастіше саме можливі наслідки змушують замислитися над проведенням процедури.

Отже, виходячи з перерахованого вище, недоліками методу виступають: Другий електрод монополярного апарату завжди підкладається під лопатку або дається в руку. Відмінним параметром активного електрода є чорні плоскі диски різного діаметра. Удосконалені монополярні апарати обходяться підйомом температури до 45 градусів, а не нагрівають тканини до критичного рівня. Незважаючи на відсутність фіброзу і тільки часткову хворобливість, небажаний прогрів органів, що знаходяться поруч, відбувається все одно. Акцентуємо увагу також на тому, що обладнання термометром не є запорукою безпеки процедури.

- внутрішній опік підшкірно-жирової клітковини та шкіри, що призводить до склеротизації та фіброзу;

-  неконтрольований прогрів внутрішніх органів;

- високий рівень хворобливості процедури;

- Занадто сильний вплив електромагнітного поля високої частоти.

Безперечною перевагою монополярного апарату виступає проходження процедури лише один або два рази.

Термаскін - біполярні апарати (Therma-skin)

Апарати цього виду мають робочу ручку з двома вмонтованими близькими електродами, між якими локалізується зона впливу. Приблизно між електродами обмежується глибина впливу, тому в самій зоні впливу концентрація електричного поля невелика (набагато менше, ніж в монополярних апаратах). Прямого прогрівання кісток і внутрішніх органів немає, оскільки струм проходить локально, через ділянку тканин, де розташована робоча маніпула. Шкіра зрештою не нагрівається вище 43 - 45 градусів, що виключає можливе склеротизування, атрофію шкіри та гіподерми, а також ризик опіку. Однак цей плюс виступає одночасно і мінусом через те, що апарати впливають тільки на верхню частину тіла, оскільки розподіл струму не нагріває гіподерму, а лише призводить до нагрівання дерми – це недостатньо для роботи з тілом, зокрема із зонами локальних жирових відкладень. Проте біполярні апарати будуть ідеальними для роботи зі шкірою обличчя. Щоб досягти необхідного ефекту слід провести не одну, а кілька процедур.

Перспективне майбутнє радіохвильових технологій прогнозується саме за біполярними апаратами, які вже сьогодні завоювали свою нішу на ринку косметології.

Автор: Пєнова Олександра, сертифікований косметолог "Студії молодості", за матеріалами журналу LES NOUVELLES ESTETIQUES