Тайм-менеджмент для гарної жінки

Тайм-менеджмент для гарної жінки

Окремо поговоримо про салонний та домашній догляд.

Салонний догляд. Будемо послідовними. З якою частотою ви відвідуватимете студію краси, залежить від набору процедур, бюджету та ваших індивідуальних особливостей. Чи є можливість там проводити лише раз на місяць по годині? Будь ласка! Головне – регулярність.

Скажімо, коріння волосся підфарбовується щонайменше раз на місяць, гель-лак оновлюється кожні 3-4 тижні, а чищення обличчя проводите з частотою, встановленою вашим косметологом. Якщо ні спосіб життя, ні бюджет не дозволяють відвідувати салон частіше, ніж раз на місяць, або відмовтеся від того, що вимагає частішого проведення, або все-таки знайдіть лазівку в розкладі.

Чи немає обмежувальних факторів? Присвячуйте салонним сеансам раз на тиждень - це оптимальне рішення для підтримки краси, молодості та здоров'я шкіри. Погодьте та розподіліть набори процедур з вашими майстрами. Як варіант, сьогодні – манікюр, педикюр та чищення обличчя, а через тиждень – поживна масочка для обличчя, масаж та шоколадне обгортання для тіла.

Шукаємо салон поряд з будинком чи роботою. Чим керуються, коли вибирають салон далеко від дому чи роботи: сформувалася звичка, подобається привітний персонал, чи саме тут чудово роблять масаж обличчя. Цілий Київ готові перетнути деякі дами, щоб дістатися бажаної студії. Але догляд за собою і так витратна за часом справа, а якщо заклад знаходиться на краю світу, то ризикуєте незабаром почати нехтувати його відвідуванням. З дня виривається час у два-три рази, що перевищує самі процедури, настрій і ефект після SPA псуються довгою дорогою.

Похід у салон сприймається як глобальна справа, на яку ще потрібно налаштуватися. Тому не полінуйтеся знайти відповідне місце зі зручним розташуванням, де ви без нервів прийматимете улюблені спа-процедури. Київ, на щастя, рясніє салонами краси, а значить, ви обов'язково знайдете свій.

Виділяємо оптимальний час у розкладі. Звичайно, SPA краще присвятити один із вихідних днів. Але коли мова про стрижку, манікюр, педикюр — загалом, про те, де розслаблення не відіграє основної ролі, то знайти час можна і протягом буднього дня.

Вибираємо місце, куди хочеться повернутись. Один із моментів, на які хотілося б звернути увагу: вам має бути комфортно у салоні. Неважливо, чи відомий і престижний він. Місце, куди ви приходите за красою, дарує відчуття спокою та гармонії, ви йдете туди як на свято. В іншому випадку це не ваше місце.

Поєднуємо процедури. Сформуйте чітке уявлення, які процедури та як часто ви робите. Виявиться, що в один похід можна підрівняти кінчики волосся і зробити масаж. Київ також надає великий вибір місць, де можна поєднати манікюр і педикюр.

Домашній догляд. Узагальним та нагадаємо щоденні правила щодо догляду за шкірою обличчя, які знає кожна жінка. Очищаємо обличчя двічі на день: вранці можна вмитися простою водою, увечері - гелем або пінкою в залежності від типу шкіри; тонізуємо відповідним вам засобом і наносимо крем (вранці зволожуючий, увечері живильний).

Ці нехитрі дії забирають мінімум часу, але потребують дисципліни. Не робіть винятків ніколи, не залишайте макіяж на ніч, наприклад. Як відомо, звичка виробляється 21 день. Протягом 21 дня звертайте увагу на щоденні заходи щодо догляду за шкірою обличчя, нічого не пропускайте. Так виробиться автоматизм. Те, що проводиться не щодня (пілінг, маски, а також манікюр та педикюр, якщо робите вдома) теж потребує регулярності. Визначте оптимальну частоту. Якось виділіть ці дні: позначте на настільному календарі або встановіть регулярне нагадування в телефоні.

Загальні правила планування. Ми поговорили про те, що допомагає жінці спланувати косметологічні процедури, а тепер кілька слів про самі способи планування. Виходити потрібно з того, як ви взагалі звикли планувати день. Якщо про дії, прив'язані до часу, ви звикли нагадувати собі за допомогою стікерів, чому б не використовувати їх із написами «перукар» чи «косметолог»?

Київ, з його столичною суєтою може так закрутити сучасну жінку, що вона просто пропустить запланований у голові візит. Тому такі нагадування цілком нормальні. Зручні електронні календарі: на свої плани можна дивитися в масштабі одного дня, тижня та місяця. Можете планувати процедури, а потім легко швидко знаходити інформацію про те, коли вони були зроблені, і планувати наступні. Ну а хтось не сприймає електронних носіїв для планування. Їм — щоденники та блокноти на допомогу.

Отже, догляд за собою – з одного боку, задоволення, з іншого – праця. Перефразувавши приказку: «Без праці не зробиш красуню з себе». Але у прагненні до досконалої зовнішності будьте ще й мудрою жінкою. Не нехтуйте косметологічними процедурами, але й не робіть з нього важку обов'язок: при грамотному плануванні він стане органічною частиною вашого щасливого життя.

Автор: косметолог Студії молодості Пєнова Олександра.