Декілька правил з 20 пунктів при нанесенні вікового макіяжу

Декілька правил з 20 пунктів при нанесенні вікового макіяжу

1. Попередня підготовка особи

За допомогою живильного зволожуючого крему-основи наділяємо шкіру необхідною вологою. Також використовують зволожуючу базу або крем із ефектом ліфтингу.

Основа повинна бути легкою за текстурою та просвічувати натуральний колір обличчя. Відмінно заповнює нерівності шкіри крем на силіконовій основі.

2. Правильний спосіб нанесення крему

Наносити засіб необхідно рухами так, щоб лінії були спрямовані нагору. У такий спосіб маскуються змінені контури овалу обличчя, зморшки, опущені куточки очей та губ.

3. Тональний крем

Рожевий або бежевий колір для крему не бажаний. Це надасть ще більше віку та підкреслить присутність зморшок. Тональний крем будь-яких холодних відтінків забирає в обличчя тепло і виглядає досить блідо. Варто вибирати абрикосові чи золотаві кольори.

4. Коректори

Кола, що утворилися під очима, ховаємо консилером чи коректором. Відтінок повинен бути трохи світлішим за основний тон. Вибираємо не щільний світловідбиваючий засіб оранжевого, бежевого або світло-лососевого кольору.

Зробити правильний макіяж ви завжди можете у спеціальному салоні міста Київ.

5. Не переборщити

Важливо наносити лише необхідну мінімальну кількість крему, зрозуміти скільки його для шкіри буде достатньо. Але іноді шар потрібно збільшити для приховування недоліків. Занадто великий шар ще більше підкреслить зморшки.

6. Пудра

Пудру вибираємо напівпрозору розсипчасту. Наносимо легкими акуратними мазками. Текстура розсипчастої пудри м'яка, що дозволяє краще лягати на шкіру і не збиратися в складочках.

7. Забудьте про часте підпудрювання

Необхідно викоренити звичку наносити нові шари пудри протягом дня. Велика її кількість виділить усі негарні риси та зморшки.

8. Фарбування брів

Для підкреслення брів вдаються до спеціального фарбування в салоні або щоденного підфарбовування олівцем або тінями. Підфарбовуємо брови штрихами у напрямку зростання волосся, як би імітуючи волоски.

9. Догляд за бровами

Якщо контур брів нерівний і не зовсім гарний вдаються до видалення небажаних волосків. Необхідно надати їм більш природну акуратну форму.

З віком куточки брів опускаються. Для того щоб брова не була сумною її піднімають, навіть шляхом її укорочення, якщо знадобиться.

10. Тіні для повік

Вибирайте тіні стриманих пастельних тонів. Фарбуючи внутрішній кут ока світлим кольором, а верхню частину більш насиченим, допоможе зробити очі більше. Від чорних тіней варто відмовитися, т.к. зорово вони зменшать очі та поглиблять їх.

11. Кольори, якщо сиве волосся

Тіні сивим жінкам краще вибирати світлих відтінків, наносячи лише на верхню повіку. Темні яскраві тіні додадуть обличчю вульгарності. Посилити природну красу допоможе підведення сірого кольору та сірий або сірувато-коричневий олівець для брів.

12. Виділяємо очі

Для виділення очей застосовують темний олівець чи тіні. При нанесенні обов'язково підніміть трохи куточки біля зовнішнього краю ока. Це допоможе прибрати смуток із очей. Дуже темний чорний колір візуально зменшує очі. Краще вибирати олівець темно-коричневого відтінку. Верхню повіку фарбуємо інтенсивніше (на 2-3 тони яскравіше) нижнього.

13. Уроки з макіяжу

Якщо не виходить власноруч правильно і красиво нафарбуватися, ви завжди можете взяти уроки макіяжу з професійним візажистом. Він допоможе підібрати для вас макіяж за кольором шкіри, очей та волосся. Також навчить вас техніки нанесення коштів на шкіру.

14. Виділяємо вії

Зробити погляд виразним допоможе підкреслення вій. Для жінок зрілого віку рекомендують туш темно-коричневого кольору. Щоб не возитися із щоденним нанесенням туші на вії існує напівперманентна туш, яку вам нанесуть у салоні з візажу у Києві.

15. Рум'яна

Щоб обличчя не здавалося надто блідим використовують рум'яна без особливого блиску. Тон рум'ян вибирають відштовхуючись від кольору шкіри. Персиковий надає шкірі молодого вигляду, а темніший - ефект міні-підтяжки.

16. Малюємо губи

Перед малюванням губ необхідно нанести на них бальзам. Додати об'єм губ і підняти опущені куточки допомагає контурний олівець близький до власного відтінку. Після нанесення лінію розтушовують. Це дозволить довго триматися губної помади і не розтектися краям.

17. Помада

Чудовими квітами будуть бежевий та золотистий з відтінком рожевого, теракотовий. Темні кольори та блиск не бажані, особливо для тонких губ. Нанесення на середню частину верхньої та нижньої губи світлішого відтінку помади створить ефект відблиску.

18. Не зловживати блиском

Якщо ви все ж таки хочете скористатися блиском, то наносити його необхідно лише на середню частину губ, а не по всій довжині. Інакше ж помада розпливатиметься. Особливо при наявності зморшок навколо губ ефект, що розтік, буде не дуже красивим.

19. Зона декольте

Приховуючи ознаки старіння на обличчі не слід забувати і про зону декольте. Необхідно приділити певний час і в цій зоні завдаючи косметику з розсипчастою текстурою. Подібна косметика не стиратиметься, стикаючись з одягом.

20. Небажані волоски

З віком на обличчі можуть виступати зовсім непривабливі волоски. Необхідно за допомогою щипчиків або інших засобів позбутися їх, щоб макіяж легко лягав на шкіру.

Знаючи кілька не хитрих порад можна сміливо приступати до нанесення макіяжу на шкіру, що втратила колишню свіжість. У разі правильного виконання рекомендацій ваша особа омолодиться на 5-10 років.

Автор: майстер з перманентного та класичного макіяжу Студії молодості - Колодій Дар'я.