Маски на основі глини. Рекомендації щодо застосування.

Маски на основі глини. Рекомендації щодо застосування.

Про користь глини

Чим корисні маски на основі глини?

  • вбирають надлишки шкірного сала та виділення сальних залоз, тим самим підсушуючи шкіру;
  • знімають запалення та заспокоюють шкіру;
  • мають ліфтинговий ефект;
  • звужують пори та добре освітлюють шкіру обличчя (маски з білої глини).

У маски на основі глини можуть входити додатково вітамінні комплекси, за рахунок чого маска насичує шкіру вітамінами і живить її. Більше того, у складі самої глини містяться мінерали, що дуже сприятливо впливають на шкірні покриви.

Маска із чистої глини (без додавання інших поживних компонентів) характеризується пілінг-ефектом. Така маска, як абсорбент, вбирає з клітин шлаки та підсушує епідерміс.

Застереження та обмеження

Суха шкіра. Якщо у вас сухий тип шкіри, то вам краще обмежити використання масок на основі глини, оскільки вона має підсушуючий ефект.

Розширені пори. При розширених порах не рекомендується робити маски із темної глини, оскільки вони можуть забивати пори. Краще вдаватися до використання білої глини, що робить вплив, що поросужує.

В'яла шкіра. Якщо у вас тонка суха і в'яла шкіра, косметологи радять не застосовувати маски з глини без включення до складу якихось додаткових поживних засобів.

На зону навколо очей глину не можна наносити!

Поради щодо застосування

Косметологи рекомендують перед нанесенням масок на основі глини наносити будь-які зволожуючі засоби. Так, бажано спочатку накласти живильну маску, а потім маску з глини.

Наприклад, послідовність може бути такою:

1) пілінг;

2) зволожуюча маска;

3) маска на основі глини (для закріплення поживних властивостей масок та підтяжки шкіри).

Під глину можна також наносити ампульні концентрати та сироватки. При подразненій шкірі (ви, наприклад, нещодавно робили чищення) в домашніх умовах можна робити маски на основі світлої глини (бажано порадившись попередньо з фахівцем). Щоб заспокоїти шкіру після чищення, протягом кількох днів можна робити маски зі світлої глини.

Такі маски можна наносити також і на зону шиї, оскільки морські водорості, що входять до складу морської глини, корисні для щитовидної залози. Однак при цьому обов'язково потрібно або після процедури нанести зволожуючий крем або наситити шкіру до застосування маски.

Як часто робити маски із глини?

Комбінована шкіра. Маски з глини рекомендується робити разом із поживними один раз на тиждень.

Жирна шкіра. Маска на основі глини може застосовуватися двічі на тиждень.

Чутлива та суха шкіра. Власницям сухої та чутливої ​​типів шкіри до масок на основі глини варто підходити з обережністю. Косметологи радять використовувати глиняні маски тільки спільно з поживними раз на два тижні або не частіше ніж один раз на 10 днів.

Протипоказання

Маски з глини підходять, на жаль, не всім: може мати місце індивідуальна непереносимість і алергічні реакції. Крім того, не варто наносити глину на шкіру обличчя після дії сонця.

*Щоб перевірити реакцію вашого організму на дію маски, найзручніше нанести її на ділянку на внутрішньому згині ліктя.